02144761201تماس مستقیم با تعاونی
دریاچه چیتگر تهران

دریاچه شهدای خلیج فارس(دریاچه چیتگر)

در این صفحه قصد داریم تا به معرفی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران بپردازیم و این منطقه را که یکی از بزرگ ترین و بهترین جاذبه های گردشگری منطقه ۲۲ محسوب می شود به شما معرفی می کنیم.

 • دریاچه چیتگر بزرگترین دریاچه مصنوعی ایران محسوب می شود.
 • دریاچه چیتگر  در سال ۲۰۱۵ یکی از بزرگ ترین و عظیم ترین پروژه های دنیا به حساب می آمد.
 • تفریحات بسیار مهیجی مانند راید اسکیت هوایی، پرش آزاد، سرسره سقوط آزاد و … در اطراف دریاچه وجود دارد.
 • اطراف دریاچه چیتگر یکی از بهترین و لوکس ترین مراکز خرید تهران  یعنی بام لند قرار دارد  که از برند های مختلف در آن نمایندگی وجود دارد.
 • در اطراف دریاچه چیتگر جاده پیاده‌روی ، دوچرخه‌سواری قرار گرفته که در کنار دریاچه چیتگر فضایی مناسب جهت دوچرخه سواری و پیاده روی بوجود آورده.
 • در کنار دریاچه چیتگر فضایی جهت اجرای تئاتر و نمایش های روباز موجود است.
 • دریاچه چیتگر برای تفریح در چهار فصل سال جای مناسبی است.
 • ورود به محوطه دریاچه برای عموم مردم رایگان است.
 • در روزهای بهاری و تابستانی می‌توانید در کنار دریاچه پیک‌نیک کنید.
 • مقصدی عالی برای شبگردی در تهران است.

دریاچه چیتگر

دریاچه مصنوعی چیتگر

دریاچه مصنوعی چیتگر

امروزه دریاچه وسیع و مصنوعی چیتگر نه تنها یکی از جاذبه های گردشگری تهران محسوب می‌شود، بلکه عنوان بزرگترین دریاچه مصنوعی کشور را هم از آن خود کرده است. این مجموعه تفریحی با وسعت ۲۵۰ هکتار که ۱۳۰ هکتار آن به خود دریاچه اختصاص دارد، در غرب تهران و منطقه ۲۲ شهری قرار دارد.

وقتی دریاچه چیتگر را برای خوشگذرانی انتخاب می‌کنید دسته بازی برای تفریح دارید؛ می‌شود یک راست به سراغ قایق‌های بزرگ و کوچک دریاچه بروید و در پهنه آبی پایتخت گردش کنید و یا به سراغ مرکز خرید شیک و لوکسش یعنی بام لند در شرق دریاچه بروید و پس از خریدی مفصل، دقایقی خوشمزه را در میان رستوران‌ها و کافه‌های متنوع آن بگذرانید. نکته جالبی که به طور کل در محوطه دریاچه وجود دارد، آرامش قابل توجه آن است. دریاچه چیتگر جان می دهد برای چند ساعت خلوت کردن، پیاده روی در ساحل سنگی و یا تماشای دریاچه و کسب لحظات آرامش بخش.

دریاچه چیتگر تهران

دریاچه چیتگر تهران

البته اگر اهل تفریحات هیجانی هستید، بخش شمالی و غربی دریاچه باب میل شما خواهد بود. باید بدانید بازی‌های هیجانی زیپ‌لاین، پیست پرش در آسمان و یا سینمای ۶ بعدی و بسیاری دیگر پیش روی شما هستند اما اینها تنها گزینه‌های شما در دریاچه چیتگر نیستند و زمین‌های بازی کودکان، چرخ و فلک و پیست کارتینگ نیز در این مجموعه تفریحی به چشم می‌خورد.

در تابستان ۱۳۹۴، کارشناسان انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه، به تهران آمدند و از دریاچه چیتگر بازدید داشتند. این افراد با ارزیابی مثبت خود از مجموعه تفریحی گردشگری دریاچه چیتگر، آن را یکی از ۱۰ پروژه برتر جهان در سال ۲۰۱۵ معرفی کردند.

چیتگر یا دریاچه خلیج فارس

دریاچه چیتگر

دریاچه چیتگر

این دریاچه که در ابتدا چیتگر نام داشت پس از مدتی تغییر نام پیدا کرد. از آن جایی که محدوده دریاچه شباهت‌هایی با نقشه ایران دارد، بهانه‌ای پیش آمد تا به جهت پاس داشت دلاوری‌ها و فداکاری‌های شهیدان گران‌قدر خلیج فارس، نام دریاچه خلیج فارس را برای این دریاچه مصنوعی انتخاب کنند. امروزه این دریاچه با هر دو نام دریاچه خلیج فارس و دریاچه چیتگر در میان مردم شناخته می‌شود.

در این مقاله به معرفی دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ میپردازیم :

بزرگترین دریاچه مصنوعی ایران که از بهترین گزینه های تفریح برای تمامی اقشار جامعه در تمامی فصول سال می‌باشد ، نام این دریاچه (دریاچه شهدای خلیج فارس) یا دریاچه چیتگر می‌باشد که میتوانید در محوطه‌ی آن هیجان انگیز ترین تفریح‌ها را تجربه کنید و مخصوصا برای جوانان جامعه گزینه‌ی بسیار جذابی به شمار می‌رود .

در این دریاچه علاوه بر تفریحات جذابی که وجود دارد ، مرکز خرید رستوران های بسیار متنوع و با کیفیتی بسیار بالا وجود دارد که به طور حتم در صورت رفتن به دریاچه چیتگر ترغیب خواهید شد تا در یکی از این رستوران ها به سرو غذا بپردازید ،همچنین یکی از منحصر به فرد ترین مراکز تجاری و خرید تهران به نام بام لند در محوطه‌ی دریاچه قرار دارد .

غروب زیبای دریاچه چیتگر منطقه 22

غروب زیبای دریاچه چیتگر منطقه ۲۲

همانطور که مشاهده می‌کنید این دریاچه دارای جاذبه‌های بسیاری است تا شما را ترغیب کند یک روز پر هیجان در آنجا برای خود بسازید . در ادامه با ما برای معرفی کامل این جاذبه‌ی گردشگری همراه باشید :

این مجموعه‌ی تفریحی امکاناتی جذاب از جمله ( راید اسکیت هوایی ، پرش آزاد ، سرسره سقوط آزاد ، چرخ و فلک ، سینما‌ی چند بعدی و …..) وجود دارند .

مساحت دریاچه چیتگر و محوطه‌ی تفریحی آن برابر با ۲۵۰ هکتار بوده و در قسمت غربی تهران یعنی منطقه ۲۲ واقع شده است و تبدیل به یکی از قطب های تفریحی و گردشگری تهران شده . لازم است ذکر کنیم که این دریاچه تنها برای تجربه‌ی هیجان و ساختن یک روز عالی و تفریحی به کار نرفته و کسانی که خواستار آرامش و جایی دنج و خلوت هستند نیز ، می‌توانند از آن بهره ببرند .

دریاچه چیتگر توسط کارشناسان انجمن بین المللی مدیریت پروژه که به شهر تهران آمدند مورد بازدید قرار داده شد و طبق ارزیابی این کارشناسان دریاچه چیتگر یکی از ۱۰ پروژه برتر در سال ۲۰۱۵ (۱۳۹۴) معرفی شد .

تفریحات دریاچه چیتگر

خوب است بدانید که بلیط اغلب بازی‌های هیجانی دریاچه چیتگر در گیشه‌های مختلفی به فروش می‌رسند؛ به عنوان مثل در بخش شرقی گیشه‌ای وجود دارد که بلیت اکثر بازی‌ها را می‌فروشد. همچنین به صورت معمول، این بازی‌ها از حوالی غروب تا نیمه شب آماده خدمت‌رسانی به شما هستند.

قایق سواری در چیتگر

قایق سواری در دریاچه چیتگر

قایق سواری در دریاچه چیتگر

در دریاچه چیتگر دو اسکله وجود دارد:

۱- اسکله غربی: اگر از سمت بلوار میلاد خودتان را به دریاچه رسانده باشید، این اسکله به شما نزدیک تر است. قدری ضلع غربی دریاچه را پایین بروید تا اسکله و قایق های بزرگ و کوچک را ببینید.

۲- قایق سواری در اسکله شرقی: اگر از باملند وارد محوطه دریاچه چیتگر شده‌اید، این اسکله را به راحتی پیدا می کنید.

راید اسکیت هوایی

این بازی که به شکل یک U غول‌پیکر است، شما را به چالشی از سرعت و هیجان فرا می‌خواند.

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر

محدودیت سن: افراد بالای ۷ سال | محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتیمتر، حداکثر ۲۰۰ سانتیمتر | محدودیت وزن: حداکثر وزن ۹۰ کیلوگرم

سرسره های سقوط آزاد

سرسره دریاچه چیتگر

سرسره دریاچه چیتگر

سرسره‌های سقوط آزاد در واقع دو نوع سرسره هستند که از سریع‌ترین و هیجان انگیزترین‌ها در خاورمیانه محسوب می‌شوند.

محل بازی: شمال دریاچه چیتگر

محدودیت سن: افراد بالای ۸ سال | محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتی متر، حداکثر ۲۰۰ سانتی متر | محدودیت وزن: حداکثر وزن ۱۲۰ کیلوگرم

پیست پرش در آسمان

پیست پرش در آسمان در واقع نوعی سرسره بادی است و نخستین پیست پرش در ایران محسوب می‌شود. برای تفریح در پیست پرواز می‌توانید تیوپ یا تشکچه را برای زیر خود انتخاب کنید. پس از سر خوردن بر روی سرسره، در نهایت به روی تشک بادی بزرگی خواهید افتاد.

محل بازی: شمال دریاچه چیتگر

محدودیت سن: افراد بالای ۵ سال

محدودیت قد: حداقل ۱۳۰ سانتیمتر، حداکثر ۲۰۰ سانتیمتر

محدودیت وزن: حداکثر وزن ۱۳۰ کیلوگرم

سینما هرم هیجان یا سینمای شش بعدی

سینمای دریاچه چیتگر

سینمای دریاچه چیتگر

سینما هرم هیجان در واقع نوعی سینمای ۶ بعدی است. ابتدا از پله ها تا ارتفاع ۲ متر بالا می روید و در جایگاه و صندلی می نشینید. پس از نشستن پله ها جمع می شوند و با انتخاب خود فیلمی هیجان انگیز را خواهید دید. اگر برای تفریح در این سینمای مهیج به دریاچه چیتگر می روید، ورودی غربی به شما دسترسی بهتری می دهد چرا که این سینما درست در کنار شهربازی غربی دریاچه قرار دارد.

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر

محدودیت سن: افراد بالای ۱۲ سال، مناسب برای بالای ۱۶ سال

بخش تفریحی وی آر لند | VR Land

یکی دیگر از بخش های متفاوت و هیجان انگیز چیتگر، بخش تفریحی وی آر لند است که درست در محوطه بام لند (شرق دریاچه) قرار دارد. در مجموعه وی آر لند گزینه های مختلفی برای تفریح دارید مثل بازی در هزارتوی جذاب به نام ماژول میز (Mudule Maze).

محل بازی: در محوطه بام لند (شرق دریاچه)

محدودیت سن ماژول میز: ۱۰ سال به بالا | محدودیت سن وی‌آر‌لند: ۷ سال به بالا | محدودیت وزن وی‌آرلند: حداکثر ۱۰۰ کیلوگرم

 • استفاده از این بازی‌ها برای خانم‌های باردار و افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی، عروقی و تنفسی و افراد بیمار ممنوع است.
 • استفاده از بازی‌های وی‌آرلند برای افرادی با ناراحتی‌های دیسک کمر، ستون فقرات، گردن درد و با ترس از ارتفاع مجاز نیست.
 • تحت تاثیر داروهای شیمیایی و خواب‌آور، مجاز به استفاده از بازی‌های وی‌آرلند نیستید.

واقعیت مجازی زاویه

از جمله بازی‌های مجازی این مجموعه می‌توان به تیراندازی وسترن، تیراندازی ترسناک ۱۸+، تیراندازی کمی ترسناک، تیراندازی، زامبی فانتزی، تیراندازی وسترن، شمشیرزن، تجربه زیر اقیانوس، تورهای تفریحی دور دنیا، ترن هوایی، تجربه ارتفاع هیجان انگیز، ورزش اسکی اشاره کرد.

 رول گلایدر

رول گلایدر در دریاچه چیتگر، تجربه ای شبیه زیپ لاین را به شما هدیه می دهد. این بازی درست در کنار سرسره های سقوط آزاد و بخش شمالی دریاچه قرار دارد.

محل بازی: شمال دریاچه چیتگر

محدودیت سن: افراد بالای ۸ سال | محدودیت قد: حداقل ۱۲۰ سانتی متر، حداکثر ۱۹۵ سانتی متر | محدودیت وزن: حداقل وزن ۳۰ کیلوگرم، حداکثر وزن ۱۴۰ کیلوگرم

 تشک پرش آزاد

سرسره دریاچه چیتگر

سرسره دریاچه چیتگر

محل بازی: شرق دریاچه چیتگر، بام لند

 فوتبال دستی انسانی بام لند

از دیگر وسایل بازی در بام لند می توان به فوتبال دستی انسانی که در نزدیکی فروشگاه کیدز گاردن وجود دارد، اشاره کرد.

محل بازی: شرق دریاچه چیتگر، بام لند

ساعت کار: ۱۱:۳۰ تا ۲۲:۰۰

این بازی برای کودکان هشت سال به بالا مناسب است.

 اسکای فلایر بام لند

وسایل تفریح اطراف دریاچه چیتگر

وسایل تفریح اطراف دریاچه چیتگر

درست کنار بخش تفریحی وی آر لند، یک اسکای فلایر بزرگ قرار دارد.

محل بازی: شرق دریاچه چیتگر، بام لند

سافاری پارک وحشت

سافاری پارک وحشت مجموعه سرپوشیده و دالان مانندی است که نخستین سافاری وحشت در ایران است.

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر

 چرخ و فلک

محل بازی: شرق دریاچه چیتگر، کمی بالاتر از مرکز خرید بام لند

 ماشین برقی یا کوبنده

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر، کنار گیشه بلیت

 پیست کارتینگ

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر، کنار باجه فروش بلیت

مجموعه ساحل شنی و سیرک تهران

ساحل سنگی دریاچه چیتگر

ساحل سنگی دریاچه چیتگر

ساحل شنی: ساحل شنی، فضایی وسیع درون چادر سیرک است که به بچه ها اجازه می دهد تا با سطل و بیلچه و وسایل بازی آزادانه تفریح کنند و انرژی خود را تخلیه کنند.

موزه علوم جانوری: با بازدید از این موزه، می توانید مجموعه ای از حیوانات تاکسیدرمی شده و اسکلت طبیعی جانوران را ببینید.

سیرک تهران: در سیرک تهران خودتان را برای دیدن نمایش های آکروباتیک و هیجان انگیز آماده کنید.

ساعت کار: ۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰

محل بازی: غرب دریاچه چیتگر، پارکینگ غربی

بازی های مخصوص کودکان

غرب دریاچه: اگر به سمت غربی دریاچه بروید، زمین بازی و جایزه کودکانه و رنگارنگی توجه تان را جلب خواهد کرد که در آن بازی های مختلف و هیجان انگیزی برای کودکان به چشم می خورد. این مجموعه که با نام «زمین بازی و جایزه» خودنمایی می کند، نزدیک ۱۰ بازی متفاوت دارد که می تواند مدت ها بچه ها را مشغول کند. در این جا هزینه برخی از آن ها را بررسی می کنیم:

شمال دریاچه: یک زمین بازی کوچک با تعدادی از وسایل بازی هم در شمال دریاچه به چشم می خورد که تنها مختص به کودکان است.

فعالیت های تفریحی دریاچه چیتگر

در کنار بازی های مختلف مجموعه، می توانید روی این فعالیت های هیجانی چیتگر نیز حساب باز کنید:

دوچرخه سواری در چیتگر

دریاچه چیتگر منطقه 22 تهران

دریاچه چیتگر منطقه ۲۲ تهران

می توانید به راحتی دوچرخه ها را از ورود های شرقی و غربی دریاچه کرایه کنید.

 • ساعت کار مجموعه: ۱۵:۰۰ تا ۱:۰۰ بامداد
 • مدت زمان استفاده: ۱ ساعت؛ به ازای ۲۰ تا ۶۰ دقیقه تاخیر، هزینه یک ساعت محاسبه می شود.
 • مدارک لازم: گواهینامه، کارت ملی و یا کارت پایان خدمت هوشمند (کارت های قدیمی پذیرفته نمی شود.)

پیاده روی در بخش گذر موج

بخش موج دریاچه چیتگر

بخش موج دریاچه چیتگر

برای پیاده روی و یا دوچرخه سواری توصیه می کنیم به سمت جنوب دریاچه چیتگر و «گذر موج» بروید. فرقی ندارد روز یا شب را برای پیاده روی در هوای تمیز اطراف دریاچه انتخاب کرده اید، به زودی زیبای گذرگاه چوبی موج توجه شما را جلب می کند. معماری این بخش بسیار چشم نواز است و برای ساخت آن موج آب الهام گرفته اند. اگر شب هنگام را برای پیاده روی انتخاب می کنید، نور پردازی های مسیر، از دور و نزدیک قابل توجه هستند. طول این مسیر برای پیاده روی و دوچرخه سواری برابر با ۶ کیلومتر است.

تفریح در ساحل سنگی دریاچه چیتگر

یکی از بخش های منحصر به فرد و متفاوت این دریاچه، ساحل سنگی چیتگر است. در این ساحل، بر خلاف سایر بخش ها نه تنها از پشت نرده دریاچه را نمی بینید، بلکه می توانید تا نزدیکی آب پیش بروید و اگر هم دل تان خواست قدری آب بازی کنید. اگر خوش شانس باشید، مرغابی ها و اردک های دریاچه هم از کنار شما عبور می کنند و قدری بیشتر طبیعت را لمس می کنید.

تماشای اجرای موسیقی

اگر شما هم از آن دسته آدم های عشق موسیقی و هنرهای شنیداری هستید، دریاچه چیتگر برای شما هدیه جذابی در آستین دارد. برای این کار کافیست حوالی غروب به سمت بام لند، مرکز خرید کنار دریاچه بروید. به زودی در گوشه و کنار مرکز خرید، گروه های مختلفی را خواهید دید که در حال اجرای موسیقی اند و هر یک سبک مخصوص به خود را دارند. پای تماشای یکی از گروه ها که بایستید، زمان را از دست خواهید داد و ممکن است ببینید مدت ها گذشته و شما سراپا از اجرای آن ها لذت می برید.

لازم به ذکر است که در شمال دریاچه چیتگر بزرگ ترین مرکز تفریحی خاورمیانه با نام شهر بازی هزار و یک شهر در حال ساخت است

عکاسی در دریاچه چیتگر

عکاسی در کنار دریاچه چیتگر

عکاسی در کنار دریاچه چیتگر

اگر اهل عکاسی باشید، شنیدن نام دریاچه به قدری جذاب هست که بخواهید در اولین فرصت ممکن برای عکاسی در کنارش برنامه ریزی کنید. اگر از عکاسی با نوردهی طولانی چیزی نمی‌دانید، خوب است به اصول اولیه این تکنیک عکاسی نگاهی بیاندازید تا دریابید چه موقعیت هیجان انگیز و عکاسانه ای درست در پیش روی شماست. در این صورت بردن سه پایه را فراموش نکنید که می توانید تعدادی از بهترین عکس های‌تان را بگیرید.

البته یکی دیگر از جذابیت های دریاچه وجود پرندگان مهاجر چیتگر است که از آذر ماه میهمان منطقه چیتگر می‌شوند. برای عکاسی از این پرنده ها و مرغان دریایی، پاییز و زمستان دریاچه چیتگر را فراموش نکنید.

پیک نیک در کنار دریاچه چیتگر

تابستان ها می توانید در کنار فضای سبز دریاچه پیک نیک کنید. در باقی اوقات هوا معمولا بسیار سرد است و احتمالا دل تان نمی خواهد روی زمین بنشینید. البته حواس تان باشد برای انداختن زیرانداز خود، بخشی از سنگفرش ها را انتخاب کنید و بی خیال چمن ها شوید؛ چرا که به زودی نگهبان مجموعه از شما می خواهد که از روی چمن بلند شوید.

نکته: همچنین خوب است بدانید که در محوطه مجموعه بام لند امکان پیک نیک و انداختن زیرانداز ندارید. در واقع اگر سبد پیک نیک دست شما باشد، امکان استفاده از ورودی بام لند را هم ندارید و باید از ورودی های اطراف استفاده کنید.

 ماهیگیری در چیتگر

اسکله ماهیگیری دریاچه چیتگر

اسکله ماهیگیری دریاچه چیتگر

در کنار مرکز خرید بام لند کلوپ ماهیگیری را می توانید پیدا کنید. این کلوپ خدماتی چون اجاره لوازم ماهیگیری و برگزاری مسابقات مرتبط را دارد. در صورتی که به استفاده از امکانات این کلوپ تمایل دارید، عضویت در این مجموعه برای شما به صرفه تر خواهد بود ضمن آن که از امکانات به خصوصی نیز بهره مند می شوید. در این کلوپ ۳۲ جایگاه ماهیگیری وجود دارد که اولویت استفاده با افرادی است که رزرو کرده اند. برای رزرو و یا عضویت به وبسایت کلوپ ماهیگیری چیتگر مراجعه کنید.

ساعت کار: ۱۱:۰۰ – ۱۸:۰۰

محل: رو به روی مرکز خرید بام لند، شرق دریاچه چیتگر

 پرنده نگری در دریاچه چیتگر

مرغابی های دریاچه چیتگر

مرغابی های دریاچه چیتگر

یکی از جذاب ترین تفریحات دریاچه چیتگر، پرنده نگری است. درست کمی پس از افتتاح دریاچه، چیتگر به میزبانی خونگرم برای مرغان دریایی یا کاکایی ها بدل شد. از آن پس هر سال از اواسط پاییز و در کل زمستان انبوهی از این پرندگان در فضای دریاچه و اطرافش جا خوش می کنند. علاوه بر لذت بردن از تماشای مرغ آبی های دریاچه چیتگر منطره ای پارک چیتگر نیز زیبایی خود را دارد

شاید جالب باشد بدانید برای آن که کاکایی ها را ببینید، لازم نیست تجهیزات خاصی داشته باشید. قدری نان خشک و یا قطعات میوه همراه خود به چیتگر بروید، در عرض چند دقیقه کاکایی ها به سوی شما خواهند آمد. سر و صدای شعفناک مرغان دریایی را به راحتی می شنوید و می بینید که چطور برای غذا، به پایین هجوم می آورند.

باملند | لوکس ترین مرکز خرید دریاچه چیتگر

مرکز خرید باملند

مرکز خرید باملند

یکی از شیک ترین و مجلل ترین مراکز خرید تهران را درست در کنار دریاچه چیتگر خواهید دید. وقتی به سمت مرکز خرید بام لند بروید، مجموعه ای از ۱۲ ویلای سفید و دو طبقه را می بینید که به زیبایی در کنار هم آرایش یافته اند و حتی از سوی دیگر دریاچه نیز جلب توجه می کنند. مرکز خریدی سفید رنگ و با معماری مدرن که برندهای نام آشنای داخلی و بین المللی بسیاری را در خود جای داده و از امکانات رفاهی و تفریحی خوبی برخوردار است.

از جمله برندهای نام آشنای بام لند می توان به آدیداس | Adidas، آلدو | Aldo، سواروفسکی | Swarovski، کالینز | Colin’s، ویمنز سیکرت | Womens Secret، منگو | Mango و … اشاره کرد.

ساعت کار فروشگاه های بام لند: 

 • شش ماه اول
 • روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۰:۰۰ – ۲۳:۰۰
 • روزهای ۵ شنبه، جمعه و روزهای تعطیل: ۱۰:۰۰ – ۲۴:۰۰
 • شش ماه دوم: ۱۰:۰۰ – ۲۳:۰۰

علاوه بر این بیش از ۳۰ رستوران و کافه در این مجموعه مجلل به چشم می خورد که در فضایی چشم نواز و رو به دریاچه ساخته شده اند. بنابراین فرصت آن را دارید تا در موقعیتی کم نظیر، خودتان را به دقایقی خوشمزه در کنار دریاچه دعوت کنید.

آدرس: ﺗﻬﺮان، ﺑﺰرﮔﺮاه ﺷﻬﯿﺪ ﻫﻤﺖ، ﺧﺮوﺟﯽ ﺑﻠﻮار ﮐﺎﺷﺎن، میدان موج، خیابان موج بلوار صدف، مرکز تجاری تفریحی بام لند

رستوران های موجود در دریاچه چیتگر

رستوران های اطراف دریاچه چیتگر

رستوران های اطراف دریاچه چیتگر

در دورتادور دریاچه خوشمزه فروشی های مختلفی را خواهید دید که گزینه های متنوعی از رستوران و کافه را در اختیار شما قرار می دهند.

رستوران های لوکس

اگر به دنبال بهترین رستوران ها و کافه ها در محیطی لوکس و پر زرق و برق هستید، یک راست به سمت بام لند بروید. رستوران ها و کافه های این بخش درست رو به دریاچه قرار دارند و چشم اندازی تماشایی را در اختیار شما می گذارند. همچنین جالب است بدانید برخی از این رستوران ها به سقف های جمع شونده مجهزند و بنابراین در هوای صاف، می توانید از تماشای آسمان هم لذت ببرید.

غرفه های ارزان

اگر هم به فضای مجلل و محیط لوکس اعتقادی ندارید و خوردن غذا در رستوران های کوچک و خودگردان را بیشتر می پسندید، ورودی غربی و رستوران هایش برای شما مناسب هستند.

ساعات کار رستوران های بام لند: 

 •  شش ماه اول، روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۲:۰۰ – ۲۴:۰۰
 • شش ماه اول، روزهای ۵ شنبه، جمعه و روزهای تعطیل: ۱۲:۰۰ – ۰۱:۰۰ بامداد
 • شش ماه دوم: ۱۲:۰۰ – ۲۴:۰۰

ساعات کار کافه های بام لند: 

 •  شش ماه اول
 • روزهای شنبه تا چهارشنبه: ۱۰:۰۰ – ۲۴:۰۰
 • روزهای ۵ شنبه، جمعه و روزهای تعطیل: ۱۰:۰۰ – ۰۱:۰۰ بامداد
 • شش ماه دوم: ۱۰:۰۰ – ۲۴:۰۰

ساعت کار باقی رستوران ها و کافه ها: صبح تا نیمه شب، اداره خصوصی

4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

avatar
محمد رحمتی

سلام قیمت مسکن رو شما توی این منطقه دارید چقدر هست ؟

2021-07-06 07:25:42
 • hemat-admin

  سلام خیر متاسفانه ، شما باید قیمت رو از مشاوران املاک این منطقه بپرسید

  2021-07-06 07:30:45
avatar
حسین محمدی

آیا شما پروژه ای در ورآورد دارید ؟

2021-07-05 08:26:08
 • hemat-admin

  سلام خیر ، شما میتوتید در صفحه ای پروژه ها ، اطلاعات تمامی پروژه های تعاونی رو مشاهده

  2021-07-06 08:09:05