02144761201تماس مستقیم با تعاونی
آینده منطقه 22 تهران

آینده منطقه ۲۲ تهران

آینده منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ تهران جزء جدید ترین و مدرن ترین منطقه شهری تهران به شمار میرود.این منطقه تشکیل شده از چند شهرک  و محله کوچک است.محله هایی مانند شهرک چیتگر،شهرک شهید خرازی و…. منطقه ۲۲ دارای اینده ای روشن میباشد،این رشد به دلیل ساخت و ساز مدرن وشهر سازی نوین و امکانات و دسترسی های فوق العاده این منطقه میباشد.

اینده منطقه ۲۲

اینده منطقه ۲۲

دسترسی های منطقه ۲۲

منطقه ۲۲ تهران دارای بهترین دسترسی ها به بزرگراه ها و جاده های تهران است،دسترسی به بزرگراه هایی همانند:

اتوبان خرازی و همت،اتوبان شهید همدانی،بزرگراه ازادگان ،بزرگراه شهید حکیم،بزرگراه مخصوص،اتوبان کرج و اتوبان تهران شمال است.

دسترسی های منطقه 22

دسترسی های منطقه ۲۲

مکان های تفریحی و جاذبه های گردشگری منطقه ۲۲

این منطقه دارای جاذبه های گردشگری بسیاری میباشد از جمله دریاچه چیتگر،پارک جنگلی چیتگر،باغ گیاه شناسی،پارک جنگلی لتمان کن ، پارک جنگلی خرگوش دره ، آبشار تهران ، مراکز تفریحی و گردشگری ایران مال،مرکز خرید باملند و…. میباشد.موارد ذکر شده تنها بخشی از امکانات تفریحی منطقه ۲۲ میباشد که امروزه باعث جذب بسیاری از گردشگران از خارج از کشور و کشور های همسایه شده است.

پارک جنگلی چیتگر

پارک جنگلی چیتگر

مراکز خرید منطقه ۲۲

از مراکز خرید شاخص منطقه ۲۲ میتوان به مرکز خرید ایران مال که بزرگترین مرکز خرید کشور و پنجمین مرکز خرید جهان به شمار میرود،مرکز خرید تهران مال،مرکز خرید رزمال،مرکز خرید طوبی و…. اشاره کرد.

آینده مرکز خرید ایران مال در منطقه 22

آینده مرکز خرید ایران مال در منطقه ۲۲

پروژه های در دست ساخت منطقه ۲۲

منطقه ۲۲ ، منطقه ای با اینده روشن میباشد که درحال حاظر پروژه های بسیاری در این منطقه در حال ساخت است.از این پروژه ها میتوان به عنوان بزرگترین پروژه های ساخت و ساز و شهرک سازی کشور نامید که چند مورد از ان ها عبارت اند از پروژه های مروارید شهر،پروژه های شهرک چیتگر پهنه A،B،C ، پروژه های در حال ساخت توسط تعاونی کاشانه همت ، پروژه های شهرک شهید خرازی،پروژه های بلوار کوهک،پروژه های اطراف دریاچه چیتگر و بصورت کلی بیش از صد هزار واحد مسکونی،تجاری و اداری در منطقه ۲۲ تهران در حال ساخت است و با توجه به حجم انبوه این ساخت و ساز ها باز هم فضا  و زمین برای ساخت و ساز دارد.پروژه های ذکر شده فضایی مناسب برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران ایجاد کرده و این فضا آینده ای روشن برای منطقه ۲۲ تهران رقم خواهد زد.

ویو ابشار تهران

ویو ابشار تهران

آینده منطقه ۲۲

آینده منطقه ۲۲ تهران با توجه به مواردی که ذکز شد بسیار درخشات است. زیرا این منطقه اکنون قطب گردشگری تهران نامیده شده و باتوجه به وجود مناطق تفریحی مانند پارک جنگلی چیتگر،لتمان کن،پارک جنگلی خرگوش دره،دریاچه چیتگر و ابشار تهران این منطقه ریه های تنفسی تهران است.

اگر قصد سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران را دارید و میخواهید که سود خوبی از سرمایه گذاری خود ببرید ، پیشنهاد ما این است که یکی از پروژه های درحال ساخت در منطقه ۲۲ تهران را مورد بررسی قرار دهید و به عنوان یک گزینه منحصر به فرد مورد بررسی قرار دهید ، پروژه های تعاونی کاشانه همت عبارتند از ، برج سران مروارید شهر ، پارک مسکونی سران و برج سران حکیم ،

4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

avatar
محمد رحمتی

سلام قیمت مسکن رو شما توی این منطقه دارید چقدر هست ؟

2021-07-06 07:25:42
  • hemat-admin

    سلام خیر متاسفانه ، شما باید قیمت رو از مشاوران املاک این منطقه بپرسید

    2021-07-06 07:30:45
avatar
حسین محمدی

آیا شما پروژه ای در ورآورد دارید ؟

2021-07-05 08:26:08
  • hemat-admin

    سلام خیر ، شما میتوتید در صفحه ای پروژه ها ، اطلاعات تمامی پروژه های تعاونی رو مشاهده

    2021-07-06 08:09:05