02144761201تماس مستقیم با تعاونی
نقشه منطقه 22

نقشه منطقه ۲۲

نقشه منطقه ۲۲ تهران

منطقه ۲۲ بزرگترین منطقه تهران در شمال غربی تهران واقع شده است.این منطقه از شمال به ارتفاعات البرز مرتبط میباشد و از جنوب وشرق  به ترتیب در همسایگی مناطق ۲۱ و ۵ قرار دارد.منطقه ۲۲ تهران ۶۲۰۰ هکتار مساحت دارد که ۱۳۰۰ هکتار آن را فضای سبز تشکیل میدهد و با توجه به این موضوع جزو بهترین مناطق تهران میباشد.شهردار این منطقه از سال ۱۳۹۶ تا کنون اقای علی نوذرپور میباشد.منطقه ۲۲ جزء مناطق مرفه نشین تهران به شمار میرود و برج های بسیاری در آن واقع شده است اما بدلیل گستردگی این منطقه که در قبل تر به ان اشاره شد گروه های مختلفی در این منطقه زندگی میکنند.

نقشه منطقه ۲۲ تهران

نقشه منطقه 22 تهران

 

جمعیت منطقه ۲۲ تهران

طبق آخرین سرشماری که در سال ۱۳۹۰ انجام شد،این منطقه حدود ۱۲۸۹۵۸نفر جمعیت دارد که شامل ۳۸۱۰۶ خانوار میشود.از بین این جمعیت ۶۵۴۷۶ نفر مرد و همچنین ۶۳۴۸۲ نفر زن بودند.البته با توجه به ساخت و ساز و تحولات اخیر که در کشور ایجاد شده این امار به طور چشم گیری از زمان سرشماری تغییر کرده است.

مراکز تفریحی و پارک های منطقه ۲۲ تهران

از اماکن تفریحی و پارک های منطقه ۲۲ تهران میتوان به دریاچه چیتگر،پارک جنگلی چیتگر،پارک جنگلی خرگوش دره،شهربازی هزارویک شهر،بوستان جوانمردان ایران،باغ ملی گیاه شناسی،پارک آبشار تهران و…. اشاره کرد.

مراکز خرید منطقه ۲۲ تهران

این منطقه مراکز خرید فراوانی دارد اعم از :  ایران مال،بام لندچیتگر،رزمال،مرکز خرید تهران مال،مجتمع تجاری و اداری طوبی،سرزمین کودک آفتاب و….

اسامی مراکز درمانی منطقه ۲۲ تهران

درمانگاه(سه باب)،پلی کلینیک فیاض بخش،درمانگاه اقاقیا،درمانگاه المپیک،درمانگاه المهدی،درمانگاه امام رضا(ع)،درمانگاه ایرانیان،درمانگاه تختی،درمانگاه خاتم الانبیا،درمانگاه خیریه ی ایران خودرو،درمانگاه دکتر قره باغی،درمانگاه دکتر مستوفی،درمانگاه دکتر فرشید،درمانگاه رازی،درمانگاه شفا،درمانگاه شهاب،درمانگاه شهرک راه آهن،درمانگاه شهید باقری،درمانگاه صدرا،درمانگاه گلچین،درمانگاه گلستان غرب،درمانگاه و کلینیک ارم و درمانگاه کیمیا

نقشه منطقه 22 تهران

نقشه منطقه ۲۲ تهران

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *