02144761201تماس مستقیم با تعاونی
مروارید شهر منطقه 22

مروارید شهر منطقه ۲۲ تهران

در این مقاله قصد بررسی و معرفی پروژه های موجود در مروارید شهر منطقه ۲۲ را داریم که اکنون شرایط ساخت مختلفی را دارند.

مختصر توضیحاتی در مورد منطقه مروارید شهر

 مروارید شهر غربی ترین و جدید ترین محله ی منطقه ۲۲ محسوب می شود ، این منطقه اکنون به صورت کلی یک کارگاه ساختمانی محسوب شده که برج های مختلفی در آن در حال ساخت است ، عمده برج های منطقه مروارید شهر توسط تعاونی های مسکن در حال ساخت هستند ، تمامی تعاونی های مسکن ثبت شده زیر نظر اداره تعاون هستند ، منطقه مرواید شهر برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ محله و منطقه ای بسیار مناسبی است ، به این دلیل که این منطقه جای رشد بالایی دارد و اکنون در حال ساخت است ، و با توجه به ساخت و ساز انبوهی که در این منطقه در حال انجام است .همچنین اگر شخصی در نظر داشته باشد سرمایه گذاری ای در بازار مسکن شهر تهران انجام دهد با توجه به آینده درخشانی  که کارشناسان برای این منطقه پیش بینی کرده اند، شهرک مروارید شهر بسیار منطقه ی مناسبی برای این امر می باشد . در ادامه توضیحات تکمیلی در ارتباط با این شهرک برای شما شرح داده می شود :

معرفی شهرک مروارید شهر

مرواریدشهر نام شهرکی مدرن و مسکونی در منطقه ۲۲ تهران می باشد که به لحاظ جایگیری در منطقه، نوع ساخت ساز انجام شده در آن و همچنین آب و هوا شرایط بهتر و مناسب تری در مقایسه با دیگر نواحی این منطقه دارد. شهرک مرواریدشهر که بر اساس اصول شهرسازی مدرن در حال ساخت می باشد در ناحیه ۳ منطقه ۲۲ شهرداری تهران قرار گرفته و به تعبیری مرز بین تهران و استان البرز می باشد. این شهرک با وسعتی برابر با ۵۸ هکتار در بخش کوه پایه‌ای البرز واقع شده است و حدود ۹هزار واحد مسکونی در ۵۹ برج طراحی شده را در خود جای داده است. تعدادی از این برج ها ساخته شده و باقی برج‌ها هم در حال ساخت هستند و برآورد می‌شود در آینده ای نزدیک بیش از ۳۰ هزار نفر در شهرک مرواریدشهر ساکن شوند.

آب و هوای شهرک مروارید شهر

با توجه به اینکه شهرک مروارید شهر از نظر مکانی در غربی ترین نقطه شهر تهران و با فاصله ای نزدیک به کوه های غرب شمال تهران قرار گرفته است ، طبیعتاٌ دارای آب و هوای بسیار مطلوب و تمیزی است و با توجه به نکات ذکر شده می توان این شهرک را یکی از معدود منطقه های بدون آلودگی شهر تهران دانست ، زیرا در آلوده ترین روزهای سال نیز مروارید شهر از آسمان پاک و آبی و هوایی دلنشین برخوردار است .از این رو با توجه به آب و هوای شهرک محله ای مناسب برای اشخاصی است که هم میخواهند در شهر تهران مسکنی داشته باشند و هم از آلودگی و ترافیک در امان باشند .

معرفی شهرک مروارید شهر

معرفی شهرک مروارید شهر

موقعیت مکانی شهرک مروارید شهر

شهرک مروارید شهر همانطور که ذکر کردیم در غربی ترین نقطه شهر تهران و همچنین قسمت غربی دریاچه زیبای چیتگر و بازار بزرگ ایران مال قرار گرفته است ،فاصله این شهرک تا دریاچه تنها ۷ کیلومتر و تا مجموعه ی بزرگ بازار ایران ( ایران مال ) ۵ کیلومتر می باشد و می توانید تنها در بازه ی زمانی ۱۰ تا ۱۵ دقیقه به این مراکز دسترسی پیدا کنید .

به موجب این فاصله ی نزدیک ساکنان شهرک مروارید شهر از تمام حجم ترافیکی که در ایام تعطیل این منطقه را در برمی گیرد به دور هستند . از دیگر دلایلی که میتوان این شهرک را آینده ی منطقه ۲۲ دانست وجود شهربازی بزرگ هزار و یک شهر در قسمت شمالی منطقه خرازی است که این مجموعه نیز در سال های نه چندان دور همانند مجموعه ی بزرگ ایران مال به بزرگترین شهربازی خاورمیانه تبدیل خواهد شد .

و  اما بهترین مزیت مروارید شهر برای افراد ساکن در شهرک ، دسترسی آسان و راه های ارتباطی زیاد مانند ( مترو ، بزرگ راه های خرازی ، اتوبان تهران – کرج ، اتوبان حکیم و بلوار اردستانی ) می باشد که این تعداد راه های ارتباطی ورود به شهرک و خروج از آن را برای تمامی افراد ( بومی و غیر بومی ) از تمام نقاط استان تهران فراهم ساخته است .

نمای هوایی مروارید شهر منطقه 22 تهران

نمای هوایی مروارید شهر منطقه ۲۲ تهران

نقاط مثبت شهرک مروارید شهر

شهرک مروارید شهر از شرایط بسیار خوبی در منطقه برخوردار بوده و قطعاً گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری با سرمایه های اندک در بخش مسکن می باشد . این شهرک که یکی از مدرن ترین شهرک های تهران بزرگ است با سرعتی باور نکردنی در حال پیشرفت بوده و پروژه هایی که در این شهرک ساخته می شوند دارای زیر ساخت ها و امکاناتی بی نظیر بوده  که پس از اتمام ، پیشرفت بسیاری خواهند داشت و رشدی مضاعف را تجربه خواهند کرد .در مجموع مزایا و امکانات این شهرک بسیار زیاد بوده که نمیتوان در یک مقاله به تمامی آن ها اشاره کرد اما در ادامه تعدادی از این مزایا و امکانات را برای شما توضیح میدهیم :

 • موقعیت مکانی این شهرک بسیار ایده آل بوده و با جایگیری درست در کنار جاذبه های منطقه ۲۲ پیشرفت بسیاری خواهد داشت.
 • این شهرک دارای طرح تفصیلی می باشد که به موجب این طرح برخلاف سایر نقاط منطقه ۲۲، مجوز بلند مرتبه سازی را داشته و همچنان شاهد ساخت برج هایی بلند مرتبه در آن هستیم.
 • در این شهرک اصول شهرسازی مدرن رعایت شده و شاهد ایجاد فضای سبز مناسب، زیرساخت های شهری و دسترسی های آسان در این شهرک هستیم.
 • این شهرک از تمامی امکانات خدماتی_رفاهی اعم از مجموعه های ورزشی، فضای سبز، خدماتی، تحصیلی و پاساژهای محلی برخوردار می باشد.
 • این شهرک دارای آب و هوای بسیار خوبی می باشد که علاوه بر سرمایه گذاری سودآور گزینه بسیار خوبی برای سکونت می باشد.
 • زمین های شهرک مرواریدشهر از سلامت و اصالت لازم و کافی برخوردار بوده و توسط شهرداری این منطقه به طور کامل پلاک بندی شده اند.
 • پروژه های این منطقه توسط تعاونی های معتبر و سازندگان خوشنام منطقه در حال ساخت و اجرا می باشد.

خرید آپارتمان در مرواید شهر

برای خرید آپارتمان در مروارید شهر باید این مورد را در نطر گرفت که این منطقه اکنون به بهره برداری کامل نرسیده ، و عمده برج های این منطقه هنور در حال ساخت هستند اما شما می توانید در پروژه های این شهرک بزرگ سرمایه گذاری کرده و واحد هایی را پیش خرید کنید تا طی مدت زمانی کوتاه هم صاحب خانه ای زیبا شوید هم سرمایه خود را با اندکی صبر چندین برابر کنید .

مشخصات برج های مسکونی شهرک مرواریدشهر

نمای مروارید شهر منطقه 22 تهران

نمای مروارید شهر منطقه ۲۲ تهران

برج های ساخته شده یا درحال ساخت شهرک مروارید شهر اکثراً دارای تعداد طبقات شروع شده از ۲۱ طبقه تا ۳۰ طبقه می باشد و معمولاً در هر طبقه ۸ الی ۱۲ واحد مسکونی قرار گرفته اند و متراژ واحد ها به طور میانگین از ۱۱۰ تا ۱۷۰ مترمربع می باشد.

تعداد برج های شهرک مروارید شهر در حال حاضر ۵۶ برج می باشد که در حال حاضر تعداد ۸ برج در این شهرک به بهره برداری رسیده است و ۱۶ برج در حال ساخت می باشند البته الباقی پروژه ها در مرحله زمین و گود برداری قرار دارند و با توجه به توجه کارفرمایان و رسیدگی ها تمامی این برج ها در آینده ای نه چندان دور شروع به ساخت سریع و اصولی و تحویل واحد ها به تمام صاحب خانه ها می کنند .

البته با توجه به موضوع محدود بودن صدور جواز و پروانه ساختمانی برای برج سازان منطقه ۲۲ تعداد برج‌ها و پروژه های ساختمانی مروارید شهر روز به روز در حال افزایش است و تقریبا بهترین نقاط شهرک در حال ساخت و سازند.

پروژه های مروارید شهر منطقه ۲۲

اکثر برج‌ها و پروژه‌های در حال ساخت مروارید شهر با هزینه ساخت ۴ تا ۷ میلیون تومانی در حال ساخت هستند که با امکان پیش خرید به‌طور اقساطی می‌توانید به‌راحتی با قیمت معقولی صاحب خانه شد و علاوه بر این از نظر سرمایه گذاری با خریدی مطمئن علاوه بر داشتن ملک در این شهرک بزرگ و مدرن غرب تهران سرمایه شما را به ارزش افزوده ۶۰ تا ۸۰ درصدی خواهد داشت.

تعاونی مسکن سازان کاشانه همت در مروارید شهر

تعاونی کاشانه همت

برج سران مروارید شهر

در حال حاضر تعاونی مسکن سازان کاشانه همت در مروارید شهر در حال ساخت یک پروژه مسکونی میباشد ، پروژه ای با نام  برج سران مروارید شهر ، این پروژه در کنار اتوبان شهید حکیم قرار گرفته و دارای دید ابدی به سمت جنوب میباشد ، پروژه برج سران در قالب یک برج ۳۱ طبقه ساخته میشود .

امکانات برج سران

برای برج سران امکاناتی نظیر : استخر ، سونا ، جکوزی ، روف گاردن ، مهد کودک ، خشکشوئی مرکزی ، لابی مجلل همراه با کانتر لابی من ، اتاق مانیتورینگ ، سیستم اعلام و اطفای حریق ، پارکینگ میهمان ، سالن اجتماعات ، سالن بدنسازی ، سالن بیلیارد و هر امکانات رفاهی که درخور یک برج لوکس میباشد برای این برج در نظر گرفته شده است.

امکانات برج سران مروارید شهر

امکانات برج سران مروارید شهر

قرار داد ساخت

قرارداد ساخت در نظر گرفته شده برای این پروژه برای هر متر ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان است .

شرایط پرداخت پروژه 

جدول اقساط پروژه به شرح زیر است :

جدول اقساط پروژه برج سران مروارید شهر

جدول اقساط پروژه برج سران مروارید شهر

 

با وجود این که این روزها شاید داشتن خانه و صاحب خانه شدن در تهران به آرزو تبدیل شده باشد این فرصت استثنایی پیش روی شماست تا با سرمایه اندک بطور اقساطی ظرف مدت ۲ تا ۴ سال صاحب خانه ای در منطقه ۲۲ و شهرک زیبا مروارید شهر شوید.

تنیجه گیری :

با توجه به توضیحات داده شده در این مطلب میتوان نتیجه گرفت که داشتن خانه ای مناسب در تهران این روزها برای بسیاری از شهروندان تهرانی تبدیل به آرزو و موقعیتی دست نیافتنی شده اما تعاونی مسکن سازان کاشانه همت در مروارید شهر این فرصت استثنائی را پیش روی شما قرار داده تا بتوانید با سرمایه گذاری مناسب و با قیمتی معقول در طول ۲ الی ۴ سال در منطقه ۲۲ تهران و شهرک مروارید شهر صاحب خانه شده و یکی از ساکنین این شهرک زیبا باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه های در حال ساخت تعاونی کاشانه همت و عضویت در تعاونی با شماره های تعاونی کاشانه همت تماس حاصل فرمایید .

 

4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

avatar
محمد رحمتی

سلام قیمت مسکن رو شما توی این منطقه دارید چقدر هست ؟

2021-07-06 07:25:42
 • hemat-admin

  سلام خیر متاسفانه ، شما باید قیمت رو از مشاوران املاک این منطقه بپرسید

  2021-07-06 07:30:45
avatar
حسین محمدی

آیا شما پروژه ای در ورآورد دارید ؟

2021-07-05 08:26:08
 • hemat-admin

  سلام خیر ، شما میتوتید در صفحه ای پروژه ها ، اطلاعات تمامی پروژه های تعاونی رو مشاهده

  2021-07-06 08:09:05